Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Merkury Nieruchomości

ul. Legnicka 55b/2 Wrocław

Mapa

71 372 41...

71 372 41 48

71 372 41 48

• Kinga Kowal
  • +2

Chcesz sprzedać nieruchomość?

38

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Merkury Nieruchomości

Filtruj

655 000 zł72,93 m² 8 981,21 zł/m²

Jolanta Nowak

Jolanta Nowak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,05m), co daje...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,50 m² 9 689,32 zł/m²

Jolanta Nowak

Jolanta Nowak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Dokerskiej na...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł68,26 m² 10 108,41 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Adaptacja strychu | 68,26 m + antresola | Stare Miasto | budynek z 1954 r. Na sprzedaż mieszkanie powstałe z adaptacji strychu, położone na...

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł210 m² 30,95 zł/m²

Jolanta Nowak

Jolanta Nowak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w Leśnicy Cena: 6 500 zł + 1 000 zł opłaty eksploatacyjne Powierzchnia: 163,3 m Miejsca...

Szczegóły ogłoszenia

750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego pokrywa sprzedający Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

Jolanta Nowak

Jolanta Nowak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom szeregowy z 2008 roku | taras | ogród | możliwość działalnościna sprzedaż/do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy)...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57 m² 11 403,51 zł/m²

Aurelio Barszczewski

Aurelio Barszczewski

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 2-poziomowe z tarasem | gotowe do wprowadzenia | Ołtaszyn / Wojszyce Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56,79 m z...

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł198 m² 6 560,61 zł/m²

Kinga Kowal

Kinga Kowal

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferta na wyłączność w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny położony w spokojnej części Zakrzowa....

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł135 m² 7 629,63 zł/m²

Karol Zaremba

Karol Zaremba

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy z 2023 roku o powierzchni 135 m , położony na działce o powierzchni 900 m , w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

784 064 zł94,78 m² 8 272,46 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego ppokrywa sprzedający. Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo...

Szczegóły ogłoszenia

7 381 400 zł4 342 m² 1 700 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 4342 m | Muchobór Wielki Oferujemy działkę o powierzchni 4342 m , położoną w dynamicznie...

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł520 m² 53,85 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia - lokal usługowy 520 m z parkingiem | Wrocław Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 520 m , składający się...

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł94,40 m² 6 355,93 zł/m²

Karol Zaremba

Karol Zaremba

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie własnościowe - Jelcz-Laskowice, ul. Oławska Oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94,40...

Szczegóły ogłoszenia

90 080 zł1 126 m² 80 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 1126 m | Wójcice, gm. Jelcz-Laskowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1126 m , położoną...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,23 m² 12 682,62 zł/m²

Kinga Kowal

Kinga Kowal

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Unikatowa nieruchomość w zabytkowej kamienicy | Podwale, wrocław Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 47,23 m z przynależną dużą...

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł390 m² 56,41 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia - lokal usługowy 390 m z parkingiem | Wrocław Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 390 m , składający się...

Szczegóły ogłoszenia

102,86 zł/m²17,50 m² 1 800 zł

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia - lokal biurowy | nowoczesny budynek biurowo-usługowy Oferujemy lokal przeznaczony do celów biurowych, usytuowany w nowoczesnym...

Szczegóły ogłoszenia

75,83 zł/m²105,50 m² 8 000 zł

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy 105,50 m | 3 sale + kuchnia | 4. piętro z windą | garaż | taras | Wrocław, ul. Kukuczki Na sprzedaż przestronny...

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł130 m² 76,92 zł/m²

Sandra Kociubińska

Sandra Kociubińska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Parterowy dom | garaż na dwa samochody | cisza i zieleń Na wynajem wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 130 m , położony na...

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł44,20 m² 10 972,85 zł/m²

Sandra Kociubińska

Sandra Kociubińska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje | pełen rozkład | loggia - mieszkanie przy ul. Sycowskiej. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 44,20 m2 Piętro: 4/4 w bloku z 1971 roku bez...

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł2 300 m² 1 300 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 2300 m | Muchobór Wielki Oferujemy działkę o powierzchni 2300 m , zlokalizowaną w dynamicznie...

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł116,62 m² 13 539,70 zł/m²

Sandra Kociubińska

Sandra Kociubińska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:773 m²

Wysoki standard | 3 miejsca w garażu | taras zimowy | taras na dachu Są domy, które się ogląda. I są takie, do których wchodzi się i od...

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

Sandra Kociubińska

Sandra Kociubińska

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsca parkingowe - parkowanie jedno za drugim - ul. Przedmiejska 2-4 - Soft Lofty Centrum Miejsce zlokalizowane są na poziomie -2. Wymiary to...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł52,72 m² 16 122,91 zł/m²

Kinga Kowal

Kinga Kowal

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na...

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł19 m² 17 315,79 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż - mieszkanie 1-pokojowe 19 m | Wrocław, borek, ul. Dębowa Oferujemy mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, położone w jednej...

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł65,89 m² 9 408,10 zł/m²

Kinga Kowal

Kinga Kowal

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,89 m , zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej we Wrocławiu, dzielnica Krzyki. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

130 800 zł1 635 m² 80 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 1635 m | Wójcice, gm. Jelcz-Laskowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1635 m , położoną...

Szczegóły ogłoszenia

1 476 200 zł156,83 m² 9 412,74 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż - lokal użytkowy 155,60 m | odrestaurowany kompleks zabytkowych budynków Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 155,60 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł82,50 m² 9 321,21 zł/m²

Kinga Kowal

Kinga Kowal

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem przy ul. Budziszyńskiej. Możliwość wydzielenia 4 pokoju. Idealne dla rodzin, osób poszukujących...

Szczegóły ogłoszenia

135,69 zł/m²109 m² 14 790 zł

Kinga Kowal

Kinga Kowal

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ovo Wrocław | Premium Office for Rent | Dostępne od 1 stycznia 2026 r. Ekskluzywne biuro klasy premium w prestiżowym kompleksie ovo Wrocław jednej...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

Aurelio Barszczewski

Aurelio Barszczewski

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - centrum Wrocławia Na wynajem przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 32 m , położone...

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,90 m² 88,41 zł/m²

Aurelio Barszczewski

Aurelio Barszczewski

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia - komfort, styl i prestiż Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, w pełni wykończonego apartamentu klasy premium,...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,20 m² 10 088,38 zł/m²

Sandra Kociubińska

Sandra Kociubińska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ruchliwej ulicy - skierowany na ul. Wyszyńskiego , co powoduje, że j est bardzo dobrze widoczny. Metraż: 79,20 m2 Blok...

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł31,50 m² 13 809,52 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

1-pokojowe mieszkanie ul. Ślężna w budynku z cegły 2002 r. Na sprzedaż funkcjonalne i estetycznie urządzone mieszkanie 1-pokojowe,...

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł141,82 m² 10 224,23 zł/m²

Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Prowizję kupującego pokrywa Sprzedający Na sprzedaż - dom w zabudowie bliźniaczej 141 m | Wrocław - Ołtaszyn , Oferujemy dom w zabudowie...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij